Spółka PKP Intercity Remtrak zawarła umowę o współpracy z Grupą Hitachi

Oficjalne podpisanie umowy o współpracy miało miejsce w Siedzibie Spółki w Libiszowie, dnia 26 marca. Dokument ten uroczyście podpisali: Tomasz Zelwowiec – Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. oraz Tadeusz Woszczyński – Dyrektor Generalny w Polsce, Austrii i Europie Centralno-Wschodniej w Hitachi Europe Ltd.

Hitachi Polska będzie dostarczać istotne rozwiązania i produkty dla PKP Intercity Remtrak, które zwiększą efektywność działania kolei w Polsce. Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak – Tomasz Zelwowiec, zadeklarował, że firma będzie aktywnie wykorzystywać infrastrukturę oraz techniczne rozwiązania oferowane przez nowego partnera, podkreślając równocześnie, że Hitachi należy do czołowych graczy, posiadających najwyższej jakości rozwiązania. 

Współpraca pomiędzy PKP Intercity Remtrak a Grupą Hitachi obejmie wykorzystanie najnowszych produktów dla kolejnictwa, skupiających się na utrzymaniu taboru, a także usługi szkoleniowe, audytowe i doradcze. Ponadto, umożliwi dostęp do wysokiej jakości rozwiązań i usług z zakresu informatyki, obejmujących dedykowane systemy do zarządzania produkcją, dokumentacją i magazynami, oraz inżynierię oprogramowania.

Rozwiązania Hitachi mają znaleźć zastosowanie we wszystkich Zakładach Produkcyjnych PKP Intercity Remtrak: w Warszawie Grochów, Libiszowie i Opolu. 

Dodaj komentarz