Zasady pomocy dla MŚP w ramach Tarczy Finansowej

W czwartek, 7 maja br. o godzinie 16.45 zapraszam do udziału w VI Wideokonferencji Rady Przedsiębiorców z Rzecznikiem MŚP, Adamem Abramowiczem. Tematem rozmowy będą Zasady pomocy dla MŚP w ramach Tarczy Finansowej.

Udział w konferencji potwierdził Wiceprezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju SA, Bartosz Marczuk.

Warunkiem udziału w wideokonferencji jest rejestracja w formularzu dostępnym pod adresem: https://rzecznikmsp.gov.pl/rejestracja-zasady-p… w terminie do środy, 6 maja br.

Pytania do gościa konferencji przesłane przez członków Rady wcześniej zostaną przez nas zadane. Jeśli zaś chceliby Państwo skierować do gościa jeszcze dodatkowe pytania, to można je przekazywać za pomocą formularza rejestracji.

Osoby prawidłowo zarejestrowane otrzymają na wskazany przy rejestracji adres mejlowy w czwartek, 7 maja do godziny 16:15 instrukcję logowania do konferencji.

W razie nieotrzymania linku do logowania we wskazanym terminie pomimo prawidłowej rejestracji, a także w przypadku innych problemów technicznych z połączeniem z konferencją, proszę o kontakt z informatykiem, p. Arturem Żółkowskim, tel. 22 123 70 57, e-mail: artur.zolkowski@rzecznikmsp.gov.pl

Z poważaniem
Edyta Wyrodek
Sekretarz w Zespole ds. Obsługi Rady Przedsiębiorców tel. +48 22 123 70 51 e-mail: rada.przedsiebiorcow@rzecznikmsp.gov.pl