Zaproszenie na seminarium dla branży transportowo-spedycyjno-logistycznej

Stowarzyszenie otrzymało zaproszenie Pani Marzeny Machałek – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej na seminarium dla branży transportowo-spedycyjno-logistycznej, które odbędzie się 24-25.10.2017 r. w Warszawie w Hotelu Sangate ul. 17 Stycznia 32 (od godz. 16:00 we wtorek do godz. 15:00 w środę). 

– Podczas spotkania chcemy odpowiedzieć na najważniejsze pytania, m.in.: w jakich branżach i zawodach powinniśmy uczyć młodych ludzi oraz jak należy weryfikować wiedzę i umiejętność uczniów. 

Na warsztatach będziemy oczekiwali na Państwa opinie i propozycje rozwiązań problemów z wymienionych obszarów. Jesteśmy zainteresowani Państwa stanowiskiem również w kwestii funkcjonowania i rozwoju branży, w szczególności dotyczącym niezbędnych umiejętności przyszłej kadry pracowników.

W Warsztatach uczestniczyć będą przedstawiciele resortów właściwych dla zawodów ujętych w danej branży, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. – czytamy w liście minister Marzeny Machałek

Uczestnikom spotkania zapewniony zostanie catering oraz nocleg (osobom spoza Warszawy). Organizatorzy gwarantują  także zwrot kosztów podróży – do 200 zł brutto w obie strony (cena biletu PKP II klasy na danej trasie).

Zgłoszenia muszą być osobiste. Zgłoszenia prosimy dokonać poprzez formularz: http://formularze.ore.edu.pl/index.php/886598?lang=pl  w terminie do 16 października br. do godz. 10.00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Do uczestników seminarium zostanie przesłana informacja o miejscu i programie spotkania.