Praca w Departamencie Zezwoleń Technicznych i Interoperacyjności UTK

Dyrektor Zezwoleń Technicznych  i Interoperacyjności w UTK – Pan Jan Siudecki zwrócił się do Stowarzyszenia z ofertą pozyskania pracowników do Departamentu.

Szanowni Państwo,

poniżej pozwalam sobie przesłać linki do ofert pracy w Departamencie Zezwoleń Technicznych i Interoperacyjności Urzędu Transportu Kolejowego.  Oferty skierowane są raczej do osób rozpoczynających karierę w sektorze kolejowym, niż do doświadczonych ekspertów, ale liczę, że członkowie Państwa Stowarzyszenia, posiadając szerokie znajomości w branży kolejowej, będą w stanie szerzej zareklamować pracę w UTK.

Poszukujemy osób o różnym wykształceniu, nie koniecznie inżynierskim, natomiast oczywiście wykształcenie tego rodzaju byłoby bardzo mile widziane. Podobnie pożądane byłoby doświadczenie w pracy na kolei, chociaż poszukujemy też osób bez doświadczenia, które dopiero chciałyby poznać branżę. Oferty dotyczą pracy zarówno pracy w dziedzinie infrastruktury kolejowej, jak i taboru. W razie pytań pozostaję do dyspozycji i z góry dziękuję za pomoc.

Z poważaniem
Jan Siudecki

Oferty pracy:

starszy specjalista do spraw interoperacyjności taboru w Wydziale Rynku Pojazdów w Departamencie Zezwoleń Technicznych i Interoperacyjności

referendarz do spraw interoperacyjności taboru w Wydziale Rynku Pojazdów w Departamencie Zezwoleń Technicznych i Interoperacyjności

Członkowie zainteresowani skorzystaniem z tej oferty lub Wasi znajomi, proszeni są o bezpośredni kontakt z Sekretariatem Dyrektora Jana Siudeckiego.